Landstinget i Jnkpings ln Odontologiska Institutionen
plus.lj.se/oi

ST-tandläkare vid Odontologiska Institutionen i Jönköping

Namnen är länkade till e-postadresser.

  • Afrasiabi, Araz - pedodonti
  • Askenberg Katya - ortodonti
  • Beuttenmüller, Bettina - oral protetik
    bettina.a.beuttenmuller@lj.se
  • Fridell, Sara - parodontologi
    fridell.sara@lj.se
  • Gilbe, Jonatan – parodontologi
  • Haus, Katarzyna - oral protetik
    katarzyna.haus@lj.se
  • Jajawee, Uday – parodontologi
  • Jansson, Sofie – orofacial medicin
  • Nilsson, Anna-Karin - pedodonti
    anna-karin.l.nilsson@lj.se
  • Nukovic, Sanin - orofacial medicin
    sanin.nukovic@lj.se
  • Ovesson, Daniel - klinisk bettfysiologi
    daniel.ovesson@lj.se
  • Samie, Farshid – käkkirurgi
  • Tsiopas Nikolaos - ortodonti
    tsiopas.nikolaos@lj.se
  • Vahedi, Flor - käkkirurgi 
    flor.vahedi@lj.se
  • Yalman, Leyla - endodonti

Dela denna sida:

Facebook Epost Twitter Pusha Delicious Google Vad är det här?
Uppdaterad: 2014-03-31
Helén Jansson, Avdelningen för pedodonti Jönköping, Folktandvården