Landstinget i Jnkpings ln Odontologiska Institutionen
plus.lj.se/oi

ST-tandläkare vid Odontologiska Institutionen i Jönköping

Namnen är länkade till e-postadresser.

  • Beuttenmüller, Bettina – oral protetik
    bettina.a.beuttenmuller@lj.se
  • Bousios, Andreas – oral protetik
  • Fridell, Sara - parodontologi
    fridell.sara@lj.se
  • Gilbe, Jonatan – parodontologi
  • Haus, Katarzyna – oral protetik
    katarzyna.haus@lj.se
  • Håkansson, Stefan – ortodonti
  • Jajawee, Uday – parodontologi
  • Jansson, Sofie – orofacial medicin
  • Magnusson, Cecilia – ortodonti
  • Nilsson, Anna-Karin - pedodonti
    anna-karin.l.nilsson@lj.se
  • Nilsson, Sheida – oral protetik
  • Nukovic, Sanin – orofacial medicin
    sanin.nukovic@lj.se
  • Ovesson, Daniel – klinisk bettfysiologi
    daniel.ovesson@lj.se
  • Pitack, Melany – odontologisk radiologi
  • Samie, Farshid – käkkirurgi
  • Sehic, Sandina – ortodonti
  • Vahedi, Flor – käkkirurgi 
    flor.vahedi@lj.se
  • Washburn, Brandon – oral protetik
  • Yalman, Leyla – endodonti

Dela denna sida:

Facebook Epost Twitter Pusha Delicious Google Vad är det här?
Uppdaterad: 2014-08-18
Helén Jansson, Avdelningen för pedodonti Jönköping, Folktandvården